Exit tour Gymnázium Hubeného

Na konci januára sme sa zapojili do podujatia Exit tour v Bratislave. Ide o celodenný kultúrno-vzdelávací zážitkový projekt pre školy zameraný na prevenciu negatívnych javov. Je koncipovaný tak, aby poučil študentov o problémoch, ktoré sa ich každodenne dotýkajú a ukázať ako žiť zdravý životný štýl a nachádzať skutočné životné hodnoty. Viac sa dá dozvedieť na http://www.exittour.sk.

My sme sa ako dobrovoľníci zapojili do tohto programu na Gymnáziu Hubeného a hry, prednášky i následný koncert stáli za to.

Operácia Vianočné dieťa

Toto sme robili po prvý raz, ale zažili sme vďaka tomu veľkú radosť. Operácia Vianočné dieťa je celosvetové podujatie, pri ktorom rodiny vyrábajú darčeky pre deti a dávajú ich do topánkových skatúľ, aby niekde na opačnom konci sveta urobili radosť. A my sme mohli byť pri tom ako sa vedia deti tešiť z darčekov. Distribuovali sme darčeky z Nemecka na Spojenej škole v Pezinku a v Modre. K tomu sme my pridali naše piesne a povedali o Najväčšom dare, ktorý človek môže dostať.

Stará Jedáleň 2018

V septembri sme po zhruba roku a pol znova zavítali do Starej Jedálne. Od našej poslednej návštevy práce na komunitnom centre pre mladých výrazne pokročili. Tak sme sa pridali aspoň tým, že sme robili dobrú náladu.

Ulice Rače sú naše

Druhú polovicu prázdnin sme síce trávili v Bratislave, ale bolo nám fajn. Za táborom nám bolo smutno, a tak sme sa razhodli stretávať aj naďalej. Začali sme hrou Ulice Rače sú naše, za ktorú ďakujeme našim kamarátom z Mládeže ulice. A potom sme si užívali teplo pri kúpaní.

Fusion Camp 2018 – KONCEEERT!!!

Naša týždňová námaha priniesla svoje ovocie a tak sme dali dohromady niekoľko kapiel, sólistov, veľký zbor a divadelnú scénku k tomu. Koncert sme odohrali 21. júla 2018 v Bratislave na Základnej škole Tbiliská. Pani riaditeľke veľká vďaka! No najťažšie bolo lúčenie.

Fusion Camp 2018 – Reign Forever

Od 15. do 21. júla 2018 sme konečne zorganizovali plnokrvný letný Fusion Camp. Mal názov Reign Forever a nejaká vyššia moc zjavne má zmysel pre humor, pretože nám skoro celý týždeň nie pršalo, ale lialo. 

Dážď zboku, dážď zospodu – rain forever!

No ale to nám aj tak neubralo na nadšení a o to viac sme sa mohli naučiť na workshopoch vovnútri. A na konci vykuklo aj slnko!

Fusion koncert v Novej Cvernovke

V stredu 6. júna 2018 mal náš Fusion koncert v Novej Cvernovke. Počasie nám úplne nevyšlo, výdatný dážď spôsobil na niektorých miestach v Bratislave záplavy, niektorým spevákom sa podarilo prísť až ku koncu koncertu. Ale na dobrej nálade nám to neubralo.

Víkendovka pred koncertom

Na každý koncert sa treba dobre pripraviť. Tak sme sa pred záverečným koncertom stretli na chate Berea a „pripravovali sme sa“. Na fotografiách je vidno, že kľúčom k nášmu úspechu ani tak nie je kvalita hudobného prevedenia ako atmosféra, dobrá nálada a naše vzťahy.

Fusion4Fusion 2018

V prvý februárový víkend sme sa stretli všetky spevácke zbory Fusion na Slovensku a poriadne sme to roztočili. Koncerty, prednášky, kaviareň, divadlo, tanec a čas strávený spolu! Stálo to za to!